SVP toernooien

 

 

Terug naar HOME

 

 


Verslag van het zomermidweektoernooi gehouden op woensdag 12 juli 2017

 


Aantal deelnemende teams  : 28
Speelvorm : 2 voorrondes, A en B poule in poultjes van 4

Voorrondes tellen niet mee met het eindresultaat
Aanvang 10.00 uur,  einde toernooi  17.15  uur.
A poule 16 teams . 4 poultjes van 4

B-poule 12  teams . 3  poultjes van 4
Weer  : s’ morgens miezerige regen tot ongeveer 13.00uur .
Daarna werd het droog en ging de zon schijnen. Temp: 17-18 graden

Scheidsrechter: geen.
 Wedstrijdleider en EHBO: P. Wiersma
Kantine:  Anne Kooistra en Jan de Meer
 

Uitslag  A poule 
A1

 

 

no 1      

J. Middelbos/B.Westerveen
Mix

No 2      

E.Muggen/A.Carabain

’n Boule Plezier

A2

 

 

no 1

M.de Meer/Tj v.d.Mossel
SVP

no 2

A.de Ruiter/B. Buiter

PC Pres le But

A3

 

 

no 1

C.Zijlstra/D.v.d.Veen
Mix

no 2

K.Hoekstra/R.Plantinga
Skarboule

A4 

 

 

no 1

F.v.d.Borg/  L. Le Van
Mix

no 2

Y. Roussel/ M.Elzinga

Mix

 

 

 

Uitslag B poule   
B1

 

 

no1

M.de Maar/E. van Dijk
De But 84

no 2

W.en T. Altena
SVP

B2

 

 

no 1

J.Krabbendam/L.Medendorp
PLB Groningen

no  2

R.Land/T.van Amsterdam

De Boskboulers

B3

 

 

no 1

L.Steenhuis/R.v.Sleen
PLB Groningen

no  2

E.en J. Polascheck

PC Apfelbaumchen Duitsland

 

P.Wiersma        Wedstrijdleider SVP

 

 

 


 

Verslag van het voorjaarstoernooi gehouden op zaterdag 29 april 2017

 

Aantal deelnemende teams  : 16, met veel pijn en
moeite dit minimum aantal deelnemers verkregen.
Speelvorm: 2 voorrondes, A en B poule in poultjes van 4
Aanvang 10.00 uur,  einde toernooi  16.15  uur.
A poule 16 teams . 4 poultjes van 4.
Weer: lekker zonnig, temperatuur 15 graden .
Scheidsrechter: geen
Jury:  Wedstrijdleider en EHBO: P. Wiersma
Kantine:  Anne Kooistra en Jan de Meer
 

Uitslag  A poule 
A1

 

No 1  
(winnaar  van poule A 3w+26) H.Timmermans/J.Norder
Le Biberon
 

No 2     SVP

S.Bijlsma/S.v.d.Veen


A2

 

no 1
M.v.d. Meer/Tj.v.d. Mossel
SVP

no 2
M.v.d. Meer/J.de Vries
JBV Lemsterland

A3

 

no 1
S.Visser/Tj. Jonker
La boule au But

no 2
J. en J. Knol
JBV Lemsterland

 

 

A4 

 

no 1    OR
K.Tichelaar/A Rietman
Boulegoed

no 2    OR
F.v.d. Borg/W.Nicolay
Le Biberon/Boulegoed




 

 

 

 

 


 


 

Verslag en uitslag wintercompetitie-slotdag  2015-2016

De winnaar van de 12 daagse wintercompetitie was Titie Altena.

Op 19 maart 2017 werd de tête a tête finale van de Wintercompetitie 2016-2017 gespeeld.

Het begon s ’morgens met regen maar in de middag bleef het droog. Temperatuur 10 C. Er hadden zich 19 personen geplaatst voor deze slotdag, maar 3 personen meldden zich af, waaronder Sievert wegens zijn revalidatie na een zware hartoperatie.

De indeling werd hierdoor  8 personen in een A- poule en 8 in de B- poule. Hierdoor had iedere speler 7 wedstrijden te spelen.

Om 10.00 uur begon de eerste wedstrijd na het nuttigen van een lekker stukje appeltaart gebakken door Coby en omstreeks half 5 vond de prijsuitreiking plaats. 

 

 

In de  A-POULE gingen de prijzen naar:

 

In de B-POULE  gingen de prijzen naar:

 

1. Tjibbe v/d Mossel  5 winst + 3
2. Wiemer Altena       4 winst +17 OR
3. Gerrit Kooistra      4 winst +14 OR
4..Jan de Meer          4 winst +5   OR
5. Titie Altena           4 winst +8   OR
6. Henk Timmer        3 winst -5 
7. Sake Bijlsma         2 winst -18 OR
8. Minke de Meer      2 winst -24 OR

 

1. Sale v.d. Veen      6 winst +27
2. Pabe Wiersma       5 winst +22
3. Coby Wiersma      5 winst +17
4. Cor Schut              5 winst +12
5. Bonne Bus             4 winst +11
6. Jan Elzinga            1 winst -22
7. Irma Schaafstal      1winst -31
8. Sietha Riemersma  1winst -32

 

Wedstrijdsecretaris

Pabe Wiersma

 




 

                                 

Verslag van het Peijetoernooi

gehouden

op zaterdag  29 oktober 2016

 

Aantal deelnemende teams: 28
Speelvorm: 2 partijen in voorronde, A en B poule in poules van 4.
Aanvang 10.00 uur, einde toernooi 17.30 uur.
A poule: 16 teams. 4 poules van 4
B-poule: 12 teams. 3 poules van 4
Weer: heerlijk zonnetje, windstil, temperatuur 14 graden.
Scheidsrechter geen. wedstrijdleider en EHBO: P. Wiersma
Kantine:  Anne Kooistra en Minke de Meer

Uitslag A poule 

   

A1

 

 

No 1 Beste in A-poule    

M. de Maar/M van Sichem

De But 84

No 2 

H.Mulderij/A.Kuiper

Boules Doar

A2

   

no 1

H.Sluter/G.Zijlstra

De Blede Boulers/de But 84

no 2

B.Westerveen/S.Visser

La Boule au But

A3

   

no 1

Fam Boomstra

Hattem Petanque

no 2

J.Krabbendam/A.Weening

PLB Groningen

A4 

   

no 1

S.Lindeboom / J. Middelbos

SVP

no 2

H.Douma/S.Bijlsma

SVP

Uitslag B poule 

   

B1

 

 

no1

J. de Meer/ Tj van der Mossel

SVP

No 2

P.Neu/N.Verwold

FC Schuttorf   Duitsland

B2

   

no 1  Beste in B-poule

F.J.Hengst/G.Hoekstra

Boulegoed

no  2

H.Martini/K.Strating

SVP/Boule Plezier

 B3

   

No 1

G.Kramer/J.Roest

PLB Groningen

No2

T.Dijkstra/J.van Nus

JBV Lemsterland

 

 

 

 

 

De wedstrijdsecretaris P. Wiersma

 

 

 

 Verslag van het Peije toernooi gehouden op zaterdag  29 oktober 2016

 

Aantal deelnemende teams: 28
Speelvorm: 2 partijen in voorronde, A en B poule in poules van 4.
Aanvang 10.00 uur, einde toernooi 17.30 uur.
A poule: 16 teams. 4 poules van 4

B-poule: 12 teams. 3 poules van 4
Weer: heerlijk zonnetje, windstil, temperatuur 14 graden.
Scheidsrechter geen. wedstrijdleider en EHBO: P. Wiersma
Kantine:  Anne Kooistra en Minke de Meer

Uitslag A poule 

   

A1

 

 

No 1 Beste in A-poule    

M. de Maar/M van Sichem

De But 84

No 2 

H.Mulderij/A.Kuiper

Boules Doar

A2

   

no 1

H.Sluter/G.Zijlstra

De Blede Boulers/de But 84

no 2

B.Westerveen/S.Visser

La Boule au But

A3

   

no 1

Fam Boomstra

Hattem Petanque

no 2

J.Krabbendam/A.Weening

PLB Groningen

A4 

   

no 1

S.Lindeboom/J. Middelbos

SVP

no 2

H.Douma/S.Bijlsma

SVP

Uitslag B poule 

   

B1

 

 

no1

J. de Meer/ Tj van der Mossel

SVP

No 2

P.Neu/N.Verwold

FC Schuttorf   Duitsland

B2

   

no 1  Beste in B-poule

F.J.Hengst/G.Hoekstra

Boulegoed

no  2

H.Martini/K.Strating

SVP/Boule Plezier

 B3

   

No 1

G.Kramer/J.Roest

PLB Groningen

No2

T.Dijkstra/J.van Nus

JBV Lemsterland

 

 

 

De wedstrijdsecretaris P. Wiersma

 


Verslag van het zomermidweek toernooi gehouden

op zaterdag 13 juli 2016
 

Aantal deelnemende teams  : 36
Speelvorm : 2 voorrondes, A en B poule in poultjes van 4

Voorrondes tellen mee met het eindresultaat
Aanvang 10.00 uur,  einde toernooi  17.15  uur.
A poule 16 teams . 4 poultjes van 4

B-poule 8  teams . 5  poultjes van 4
Weer  : goed weer,   temperatuur 19 graden Omstreeks 12.00 uur een flinke langdurige regenbui .Om half 2 was het voorbij en scheen de zon weer.
Scheidsrechter: geen  .

Jury: G.Zijlstra, C.Zijlstra en H.Timmermans.

Wedstrijdleider en EHBO: P. Wiersma
Kantine:  Anne Kooistra en Annamarie Koehoorn  
 

 

Uitslag  A poule 
A1

 

 

no 1      

Fam. Altena

SVP

No 2      

C.Zijlstra/M.Wenting

De But 84

A2

 

 

no 1

G.J.de Roos/E.Prins

Lemsterland

no 2

K.Hoekstra/J.B.Zijlstra

Skarboule

A3

 

 

no 1

G.van Linde/D.Grijpstra

Lemsterland

no 2

L.Neijmeijer/ D.Prins

Boule Doar

A4 

 

 

no 1

H.Liemburg/ H.Laagland

Mix

no 2

L.Steenhuis/ R.Stroobach

PLB Groningen

 

 

 

 

 

 

Uitslag B poule   
B1

 

 

no1

S.v.d Veen/C.Wiersma

SVP

no 2

F.en N. Schaaf

De Blêde Boulers

B2

 

 

no 1

L.Medendorp/  B.Buiter

PLB Groningen

no  2

D.de Vries/ A.ten Berge

De Blêde Boulers

B3

 

 

no 1

C.Adams/G.Zijlstra

De But 84

no  2

B.Zijlstra/ A.de Vries

Mix

B4

 

 

no 1

P.Postma/L.Pals

Boule Nocht

no  2

H.Timmer/M.Kooistra

SVP

B5

 

 

no 1

Tj.v.d Mossel/W.Veenstra

SVP

no  2

J.Krabbendam/C.Looman

PLB Groningen

 

 

 

 

Verslag van het voorjaarstoernooi gehouden op zaterdag
30 april 2016

Aantal deelnemende teams  : 24
Speelvorm : 2 voorrondes, A en B poule in poultjes van 4
Aanvang 10.00 uur,  einde toernooi  17.15  uur.
A poule 16 teams. 4 poultjes van 4
B-poule 8  teams. 2 poultjes van 4
Weer: goed weer,   temperatuur 11 graden.
Met af en toe de zon erbij was het heerlijk.
Scheidsrechter: geen.
Jury: R.Land, S.Visser en S.Dijkstra
 Wedstrijdleider en EHBO: P. Wiersma
Kantine:  Anne Kooistra en Jan de Meer  

Uitslag  A poule 
A1

 

 

no 1        OR

M.de Meer/Tj v.d. Mossel

SVP

no 2       OR

M.Kooistra/H.Timmer

SVP

A2

 

 

no 1

K.Hoekstra/W.Veenstra

SVP

no 2

R.Land/T van Amsterdam

De Boskboulers

A3

 

 

no 1

Y.Fokkert/F..Biesheuvel

Toss/t Zwijntje

no 2

Steenhuis/Stroobach

PLB Groningen

A4 

 

 

no 1

H.Sluter /W.van Oort

PLB Groningen

no 2

D.de Vries/A.ten Berge

De Blêde Boulers

 

 

 

Uitslag B poule   
B1

 

 

no1

T.Altena/W.Altena

SVP

no 2

S.Dijkstra/E.Prins

Mix

B2

 

 

no 1

J.Krabbendam/H.Tilman

PLB Groningen

no  2

S. Bijlsma/J.Elzinga

SVP

 

 

 

De wedstrijdsecretaris   P.Wiersma

 


 

 

 

Kok Houthuijsen

winnaar van het toernooi

met het Herfstschilderij

gemaakt door Joop Kramer

 

 Verslag van het Peije toernooi gehouden op zaterdag 31 oktober 2015

 

Aantal deelnemende teams  : 32
Speelvorm : 2 partijen in voorronde, A en B poule in poules van 4
Aanvang 10.00 uur,  einde toernooi  16.30 uur.
A poule 16 teams . 4 poules van 4

B-poule 16 teams . 4 poules van 4
Weer  : waterig zonnetje ,koude wind,  temperatuur 9  graden.
Scheidsrechter geen  . wedstrijdleider en EHBO : P. Wiersma
Kantine  Anne Kooistra en Minke de Meer
 

Uitslag  A poule 
A1

 

 

No 1       

W.Hoekstra/H.Sluter

Mix

No 2 

J.Middelbos/K.Hoekstra

SVP

A2

 

 

no 1 Beste in A-poule

R.Moorlach/M.Norder

Mix

no 2

C.Zijlstra/T.Berends

De But 84  Steenwijk

A3

 

 

no 1

Fam Boomstra

Hattem Petanque

no 2

S.Visser/B.Westerveen

La Boule au But  Sneek

 

 

 

A4 

 

 

no 1

G.Zijlstra/J.Smit

De But 84

no 2

L.Steenhuis/E.Stroobach

PLB Groningen

 

 

 

Uitslag B poule   
B1

 

 

no1

B.Kroeze/W.Oosting

Mix

no 2

A.Heijnes/A.Kranendijk

Vledderboules

B2

 

 

no 1  Beste in B-poule

R.Land/T.Schroor

De Boskboulers Bzwg

no  2

S.Bijlsma/H.Douma

SVP

 B3

 

 

No 1

S.Dijkstra/E.Prins

Le Biberon Lwd

No2

H.Liemburg/N.Schaaf

Mix

B4

 

 

No1     OR

G.Kooistra/J.Elzinga

SVP

No2     OR

Fam Altena

SVP

 

 

 

De wedstrijdsecretaris   P.Wiersma

 

 

Verslag van het Fries Open toernooi gehouden op zaterdag 12 sept  2015

 

Aantal deelnemende teams  : 28
Opgegeven aantal teams       : 28
Speelvorm : 3 voorrondes, A en B poule  
Aanvang 10.00 uur,  einde toernooi  19.15 uur.
A poule  teams 16 teams met afval systeem en
A hoofdpoule en A complementair.
B-poule 12 teams .
3 poules van 4
Weer  : mooi weer, zon en bewolkt  temperatuur 17 graden.
Scheidsrechter geen  . wedstrijdleider R. Lap
Kantine  Anne Kooistra en Jan de Meer
EHBO:P.Wiersma

Uitslag  A poule 

 

 

no 1       

Tj v.d Mossel/M de Meer

SVP Drachten

no 2      

R.Moorlach/K Koogje

Mix

no 3

C. Nieuwland/H.Nieuwland

De Blede Boulers Mildam

no 4

S.Visser/W v/d Haag

La Boule au But Sneek

A Complementair

 

 

no 1

F.J Hengst/ G.Hengst

La Boule au But Sneek

no 2

L. Eleveld/D. Boonstra

Mix

no 3

G.Kaper/M.Kooistra

SVP Drachten

no 4

D. de Vries/A ten Berge

Mix

Uitslag B poule   
B1

 

 

no 1

R.Kootstra/M.Bruinsma

Emmense Boules

no 2

C.Houthuysen/W Kooistra

SVP Drachten

B2

 

 

no 1

D.Knol/J Huitsing

Pres le But Groningen

no 2

A.de jong/A.Visser

Heerenveen

B3

 

 

no 1

R.Land/Th Schroor

De Boskboulers Bzwg

no 2

C.Wiersma/P.Wiersma

SVP Drachten

 

 

 

Het werd een zinderende finale tussen de teams J . Moorlach/K.Koogje(Steenwijk /Zeist) en het team van SVP Drachten Tjibbe v/d Mossel en Minke de Meer. Door het gedegen en geconcentreerde spel van het SVP team werd er ruimschoots met 13-5 gewonnen. Het SVP team won hiermee voor de tweede opeenvolgende keer de wisselbeker van het Open Fries Kampioenschap.
De wedstrijdsecretaris: Pabe wiersma

                   


 

Verslag van het voorjaarstoernooi gehouden op zaterdag 2 mei 2015

Aantal deelnemende teams  : 36
Opgegeven aantal teams       : 36
Speelvorm : 3 voorronde, A en B poule in poultjes van 4
Aanvang 10.00 uur,  einde toernooi  17.45 uur.
A poule 20 teams . 5 poultjes van 4

B-poule 16 teams . 4 poultjes van 4
Weer  : mooi weer, zon  temperatuur 14 graden.
Scheidsrechter geen  . wedstrijdleider P. Wiersma
Kantine  Anne Kooistra en Jan de Meer
 

Uitslag  A poule 
A1

 

 

no 1        OR

S. Waringa/J. de Boer 

De Boskboulers

No 2       OR

Jonker/Brandsma

Boule Nocht

A2

 

 

no 1

Hiemstra/de Jong

Boulegoed

no 2

M.de Meer/de Vries

Lemsterland

A3

 

 

no 1

M. de Ruiter/M.Jong a Pin

PLB Groningen

no 2

R.Land/H.Sluiter

Mix

A4 

 

 

no 1

K.Minnema/C.Grimberg

Le Biberon

no 2

S.Dijkstra/E.Prins

Mix

A5

 

 

No 1

B.Westerveen.S.Visser

La Boule au But

No 2

Y Rousell/N.Post

Mix

Uitslag B poule   
B1

 

 

no1

B.Zijlstra/W.Oosting

Mix

no 2

C.Wiersma/H.Douma

SVP

B2

 

 

no 1

G.Zijlstra/C.Zijlstra

De But 84

no  2

T.v.d.Mossel/M.de Meer

SVP

 B3

 

 

No 1

Stroobach/Elderman

PLB Groningen

No2

R.Lap/H.Timmer

SVP

B4

 

 

No1

D.Fabriek/A.v.d Wal

La Boule au But

No2

H.hamhuis/R.Ruigrok

PLB GRoningen

 

 

 

De wedstrijdsecretaris   P.Wiersma

 

 


Oiebollentoernooi 27 december 2013

Deelnemers :26
In de prijzen:
1 Jan de Boer 3w +33
2 Joop Middelbos 3w +26
3 Minne Kooistra 3w+15
Aantal partijen: 3
loting: mêlee = 2 triplets, rest doublettes
Oliebollen gebakken door Annelies de Boer
Kantine beheer door Jan en Minke de Meer
Sfeer: prima.
Weer: goed
Wedstrijd leiding Rink Lap

HERFSTTOERNOOI zaterdag 16 november 2013


Met 22 deelnemers zowel leden als partners/introducés organiseerde SVP het leden herfst toernooi.
Onder leiding van Joop Middelbos verliep dit toernooi vlekkeloos. Met mooi herfst weer werden er drie partijen  gespeeld .

 
 

Uitslag:
no 1 Jan Elzinga 3 winst saldo 22
no 2 Titie Altena 3winst saldo 21
no 3 Gerrit Kooistra  3 winst  saldo 20.
De boffer was no 13 Foppe Veenstra.

Wat werd er gemist? Het schilderij van Joop Kramer. Misschien volgend jaar weer Joop?


Verslag van het
Peijetoernooi gehouden op zaterdag
26 oktober 2013
>klik hier voor de foto's<

Aantal deelnemende teams  : 23
Opgegeven aantal teams       : 26
Speelvorm : 3 voorronden pouls in poultjes van 4
Aanvang 10.00 uur,  einde toernooi  17.15 uur.
A poule 16 teams . B poule   7 teams 1 poultjemet 4 en 1 poultje met 3 teams
Weer  : droog , zo nu en dan zon temperatuur 17 graden.
Scheidsrechter geen  . wedstrijdleider P. Wiersma
Kantine  Minke de Meer met assistentie van dochter en schoonzoon.

Uitslag  A poule 
A1

 

 

no 1

van Lier/ van Weerden 

Oldehove

No 2

J. Alberda/ G. Gerritsen

mix

A2

 

 

no 1

L. Eleveld / E. Eleveld 

Hattem petanque

no 2

J. Middelbos/ F. v/d Heide   

SVP

A3

 

 

no 1

W. Hoekstra/ J. Dijkstra

mix

no 2

Tsj. v/d Mossel / S. Bijlsma 

SVP

A4 

 

 

no 1

T. Altena/ H. Timmer 

SVP

no 2

H. Tilman / L. Steenhuis

Pres La But

Uitslag B poule   
B1

 

 

no1

H. Koster / M. Gerritsen 

DeBut 84

no 2

H. Liemburg/ R. Lap

Mix

B2

 

 

no 1

C. Wiersma / H. Douma 

SVP

no  2

B. Bus / C. Schut

SVP

 

 

 

De wedstrijdsecretaris    R.LAP


zaterdag 14 september 2013.     

Uitslag  open fries doublette kampioenschap
gehouden bij SVP-Drachten

A-poule

1 Tilman / van Sleen 

Près Le But  Groningen kampioen

 

2 fam. van Vliet         

Boules Doar Noordscheschut

 

3 Koehoorn / Postma 

Mix 

A compl

1 De Meer / v/d Mossel 

SVP-Drachten

 

2 Liemburg / Laagland  

Mix

 

3 Looman/ Straatman      

Près Le But  Groningen

B poule

1 Bel / Hamhuis         

Près Le But  Groningen

 

2  Sluter/ Elzinga          

Mix



Klik op de afbeelding hiernaast voor het fotoalbum.


Uitslagen  van het midzomer-toernooi van 10 juli bij SVP Drachten.
Gespeeld door 32 teams, dus een a en b poule die in poultjes van 4 werden verdeeld.

4 maal A 1:

 

 

B. Buiter/A.Jongert

3 winst +23 

Pres La But

H.Stoel/ A. Echteler

3 winst  +21 

De Toss

ST. Eleveld / J.Moorlag

3 winst +18

mix team

W.de Hoop / H. Akkerman

3 winst +12

Lemsterland

4 maal A 2:

 

 

J. Middelbos / F.v/d Heide 

2 winst +14 

SVP

J. de Meer / C. Kockhuyzen 

2 winst +1    

SVP

TJ. V/d Mossel / S. Visser      

1 winst +0

SVP

A en A Hosper

1 winst -4

Skarboule

4 maal B 1: 

 

 

R. Schaap / Winia              

3 winst +15 

Lemsterland

Fam. Van Doorn                 

2 winst +22  

Tilburg

A . Heynis / v. Dijk

2 winst +9       

Meppel

J. Schonewille / Ter Velde  

2winst +8      

Boules Doar

4 maal  B 2:  

 

 

W. en T. Altena                   

2 winst +6 

SVP

Koehoorn / P. Postma

2 winst  +4

Svp / Heerenveen

H. Martini / K. Strating       

2 winst +2

SVP/Assen

Leyendijk / Leyendijk          

2 winst -2  

Pres La But

 

 

4 mei 2013: voorjaarstoernooi
 

Uitslag van het voorjaarstoernooi  gehouden bij SVP-Drachten.
 

Aantal deelnemers: 40 teams

Systeem poule-indeling afval systeem in

a en b-poule , c-poule in poultjes van 4 teams. 

 


voor foto's klik op onderstaande afbeelding:

Winnaars A-Poule:

 

1  W. Hoekstra/ Sj. Dijkstra 

De But 84/Le Biberon

2  C. en G. Zijlstra   

Hattum Petanque

3  Stalman /Mulderij    

Boules Doar

4  H.Stoel / A.Hechteler 

‘t Zwijntje

 

 

A-Poule-compl.     

 

1  R.Land/ T. Schroor 

De Bosk Boulers

2  T. v/d Mossel / M. de Meer  

SVP-drachten

3   J.B. Zijlstra / A. Adema   

SVP-Drachten

4  T. Jonker / F. de Haan 

La Boule au But

 

 

B-Poule  :

 

1  M. de Maar / v/d Meer 

‘n Boele Plezier

2  H. Laagland / A. Potkamp

De But 84/Hattum Petanque

3   Sondag / Pohl 

Duitsland

4  H. Liemburg/ L. Potkamp 

Boule Nocht/ Hattum Petanque

 

 

B-Poule compl.

 

1  A.Koehoorn / P. Postma 

SVP-Drachten/ Boule Nocht

2  W. en T. Altena

SVP-Drachten

3  A. en A. Hosper 

Skarboule

4  J.Stuiver / G. Smit

Boule Plezier

 

 

C-Poule

hier twee eersten en twee tweeden

Eersten:  O. en J. de boer   De Bosk Boulers

en R. Lap / M. de Meer SVP/Lemsterland

Tweeden : F. en N. Schaaf  De Blede Boulers

en fam . van Houten La Boule au But

 
zaterdag 13 april 2013
uitslag van het SVP-Drachten krokustoernooi
1. Tjibbe v/d Mossel 3w +33
2. Joop Middelbos 3w +30
3. Gerrit Kooistra 3w +23
de boffer was voor Nell Spal 0-27

 

Verslag krokus toernooi
Op zaterdag 13 april 2013 werd het krokustoernooi voor de SVP-leden met hun partners/introducé gespeeld in een heerlijk voorjaarszonnetje.
24 deelnemers hadden zich aangemeld voor dit clubtoernooi helaas waren er weinig partners of introducés, doch voor veel leden was dit een weerzien met leden die elkaar niet treffen op de dinsdag of vrijdagavond of de donderdagmiddag en

dan zie je verrassende uitslagen van recreatiespelers die, verdiend  winnen van de wedstrijdspelers.
Bij dit soort toernooien staat de gezelligheid voorop maar in de cirkel ben je toch serieus bezig  met de boulesport.
 

We kunnen terugzien op een gezellig en sportief toernooi.   
De wedstrijdsecretaris Rink Lap

 

 

Uitslag winteravondcompetitie 2012/2013

Op 8 maart  zijn de laatste wedstrijden gespeeld voor
de winteravondcompetitie 2012/2013.
Van de 17 deelnemers waren er 10 aanwezig.
Na de drie partijen kon de eindstand van deze competitie 
die over 6 avonden gespeeld dient te worden
;
er zijn dit seizoen 4 avonden gespeeld; worden opgemaakt.
Na aftrek van de slechtst gespeelde avond luidt de uitslag als volgt:

1: en kampioen 2012/2013 Rink Lap met 8 punten en een saldo van 44
2:  Klaas Hoekstra 8 punten saldo 32
3:  Tjibbe van der Mossel 6 punten  saldo 39

De wedstrijd secretaris R. Lap