Uitslag clubkampioenschap 2019

SVP clubkampioenschap


Het was voor de clubkampioenschappen prachtig najaarsweer op zondag 22 september. ’s Ochtends blies een nog wat kil windje om ons heen, maar de jassen, truien en vesten gingen al snel uit. Via loting speelden we in twee poules. De laatste wedstrijd was om de uiteindelijke volgorde van het resultaat te bepalen. Er deden 10 teams mee. Ieder team had een vrij loting; dus een keer winnen was geen probleem voor dit kampioenschap. Na vier partijen werd in verband met de tijd besloten om ook de laatste ronde gelijktijdig te spelen, zodat het plan om met zijn allen naar de twee beste teams te kijken werd aangepast. Na een spannende laatste partij werden Tjibbe en Ep de winnaars. De vijf winnende teams kregen een cadeaubon mee naar huis.Hieronder staat de uitslag van het SVP clubkampioenschap 22 september 2019:

1. Tjibbe van der Mossel en Ep Meyer
2. Minke de Meer en Jan de Meer
3. Coby Wiersma en Pabe Wiersma
4. Hielsje Waringa en Stien Waringa
5. Gerrit Kooistra en Minne Kooistra
6. Bonne Bus en Kor Schut
7. Gerard de Groot en Rika de Groot
8. Bianca Bijlsma en Sake Bijlsma
9. Jan Elzinga en Sale van der Veen
10. Gonnie Sluijk en Piet den Hollander

SVP clubkampioen

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *