Uitslag ‘Open Fries’ Kampioenschap 2020

Rick Moorlag en Arnold Steiger kampioenen 'Open Fries'-toernooi van de SVP

De Corona maatregelen leidden ook bij de SVP tot verschillende beperkingen. Op 5 september kon de SVP daardoor haar eerste grote toernooi uit de jaarkalender van 2020 organiseren. Gelukkig zat de weersvoorspeller er weer eens naast. Los van 1 dikke bui hadden we prima “boule”omstandigheden.

Het aantal inschrijvingen was teruggebracht naar 32 teams. Er waren inschrijvingen uit het hele land, wat natuurlijk geweldig was.  Het toernooi werd gewonnen door Rik Moorlag van Le Biberon uit Leeuwarden en Arnold Steiger van Midi uit Delft.

Een uitgebreider verslag vindt u onder de uitslagen

Jan de Meer.

20200905 SVP kampioen OpenFries
De ‘Open Fries’-kampioenen

Reacties zijn gesloten.